Roadtrip po USA? Aneb 2 dny na cestě na Floridu

26.12., tři hodiny ráno, a mně zvoní budíček, hurá do auta. Jen jsem si vyčistila zuby a vyrazili jsme. Stavili jsme se pro bráchu a jeho přítelkyni ve městě a pokračovali směr Montreal. V Montrealu jsme na hranicích ukazáli jen pasy a jeli dál, což nikdo nečekal takhle snadný.

Stavěli jsme zhruba po 5 hodinách, pro benzín, záchod a střidání řidičů. 

Asi v deset večer někde ve státě Washington jsme zastavili v hotelu, aby si všichni odpočali. Jediný štěstí bylo, že v našem aute se dá vzadu ležet a spát.

Asi ve čtyři odpoledne jsme dorazili na místo. Pršelo a hodně foukalo, ale všichni jsme byli štastní, že jsme konečně dojeli.

Ráno i přestože předpověd počasí říkala něco jiného, bylo krásně, svítilo sluničko a vítr byl taky o neco mirnější.

Prošli jsme se po promenádě a pak šli na pláž.

Vcelku je pláž náš každodenní program, ale kazdý si dělá, co chce. Mimo pláž, někdy se projedeme na vodním skútru, taky jsem viděla mývaly!!!(můj celoživotní sen se stal skutečností), nakupovali jsme v obřím outletu, poprvé jsem ochutnala americký burger(byl skvělej!!), strávili den na lodi nebo vyrazili do Miami. Spořádala jsem tak tunu zmrzliny a ani trochu toho nelituju. Taky různých tortil, steaků a nějakýho toho vínka s rodinkou. A přitom jsme pozorovali jak jezdí lodě na kanálu, no uplná idylka.

Dneska, 7.1. je náš poslední den, tak trochu smutnim a psychicky se snažím připravit na tu zimu, která nás čeká. V šest ráno nám letí letadlo, takže se moc nevyspíme, ale víte co, furt lepší jak 30 hodin v autě.

Když už zmiňuju ten datum, tak dneska jsou to 4 měsíce, co jsem tady. Teď to asi už bude utíkat dost rychle, ale tak vidim tu svíčkovou, pivko, jagra nebo zelenou (no, dobrý den😂). No neříkám, že se domů, domů do Česka netěším, ale teď momentálně mi vůbec nic nechybí a mám se skvěle. Tak ještě aby ne na Floridě.

Pac a pusinku domů❤️

K.

 

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořit váš web na WordPress.com
Začínáme
%d bloggers like this: